Bahçe Mobilyaları Alımlarınızda Kaliteyi Ön Planda Tutun

garden-831995_1280

Mobilya sektörü her yıl her sezon biraz daha farklılaşmakta ve her şey de olduğu gibi mobilyada da moda ve trendler oluşmaktadır. Tüketicinin beklentilerine yönelik ürünler üretebilmek için birbiriyle yarış haline giren firmalar bu yarışta bir adım önde olabilmek adına düşük kalitede ürün üretip daha düşük fiyatlar ile tüketiciyi cezbetmeye çalışmaktadırlar. Bu noktada tüketicini bilgili olması ve satın aldığı ürünün malzemesi konusunda bilinçli davranması gerekmektedir.

Lunica bahçe mobilyaları sektöründe fark yaratan tasarımlara imza atmaktadır. Tasarımlarının farklılığını ön planda tutan lunica aynı zamanda üretimde kullandığı malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı ile de adından söz ettirmektedir.

Dış mekanlar için son derece kullanışlı ürünler üretilmektedir. Cafeler restaurantlar için de dış mekan ürünlerinin şıklığı çok önemlidir. Dekorasyona uygun ürün grupları ile mekana farklılık katabilirsiniz. Cafe gibi müşterilerin yoğun olduğu mekanlarda dış alanların kullanımı son yıllarda önem kazanmıştır. Bu nedenle bu alanları yaz kış kullanılabilir durumda tutabilmek önemlidir. Kış aylarında ısınma sistemi bu alanlar için olmazsa olmazdır. Lunica bahçe keyif ürünleri arasında yer alan bahçe şömineleri dış mekanlarınızı soğuk kış günlerinde sıcacık bir alan haline dönüştürürken aynı zamanda şık tasarımları ile mekana farklı bir hava katmaktadır.

Lunica oturma grupları;

  • Teak
  • Alüminyum
  • Sentetik

Olarak gruplara ayrılmaktadır. Her bir ürün grubu kendine ait farklı özelliklere ve görünümlere sahiptir. Alüminyum modeller diğerlerine göre daha sade görünüme sahiptir. Sentetik ürünler daha çok bahçe mobilyaları görünümüne uygundur. Daha zengin bir görünüme sahiptirler ve bu özellikleriyle kullanıldıkları alanlarda dikkat çekerler. Ürünlerin iskeletleri dışında minderlerinin özelliği de önemlidir. Minderlerinin yumuşaklık dereceleri de müşterilerin taleplerine göre ayarlanabilir. Minderlerin yumuşaklık seviyesi kullanılacakları yerlere göre de belirlenmektedir. Mekanlarda daha sert minderler tercih edilir bunun nedeni konukların oturup kalkarken daha rahat hareket etmesidir. Bunun dışında plajlarda deniz kenarı cafelerinde ve evlerin bahçelerinde daha yumuşak minderler tercih edilebilmektedir. Bu tercih ürünü kullanacak olan kişilerin zevklerine ve isteklerine göre değişebilmektedir.

Bahçe Mobilyaları İle Yaşam Alanlarınız Değer Katın

Yaşam alanlarınızın en değerli köşelerinden olan teraslarınız ve bahçeleriniz için birbirinden güzel ürünleri tercih edebilirsiniz. Hayatınızın en özel anlarını geçirebileceğiniz bu alanlarda dinlenmenin ve huzurun tadını çıkartırken konforunuzu da en üst seviyede tutabilirsiniz. Bahçenizin dekorasyonunu bu sektörde tecrübeli olan bahçe mobilyaları markalarına bırakın ve rahatlığın tadını çıkartın.